onur tekstil, biye ve kaytan imalatı

Onur Tekstil

1975 yılından beri aksesuar sektöründe hizmet veren Onur Tekstil, modayı yakından takip ederek ürünlerini bu doğrultuda üretiyor. Biye ve Kaytan ürün çeşitleri ile sektörün öncü firmaları arasındadır.

Onur Tekstil Bayrampaşa’daki üretim fabrikasının yanı sıra Merter’deki satış mağazasıyla Biye ve Kaytan çeşit ve modelleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri odaklı çalışmalarıyla belirlediği ürün gamını; lastik, saç örgü, kordon, birit lastik, kemer, su taşı, monofil, kurdele, biye, burgu kordon ve fantezi şeritler oluşturmaktadır.

Onur Tekstil Bir diğer markası olan Onur Kaytan ile mobilya ve yatak sektöründe de hizmet veriyor.

Üretimindeki titiz çalışmalarıyla ön plana çıkan Onur Tekstil özellikle biye ve kaytan üretiminde oldukça iddialı. Sektörde farklı olanı, özel olanı araştırıyor, yaratıcı yönünü ortaya çıkararak üzerinde çalışıyor ve en güzel biye çeşitlerini üretime geçiriyor.

Yaklaşık 2000 adet biye çeşidi ile de bu iddiasının arkasında duruyor. Müşterilerine daima yeniyi ve en iyisini sunmayı kendine hedef haline getirerek kaliteli bir hizmet politikası izliyor.

Köklü geçmişi ve deneyimli kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini karşılayabilecek, donanımlı fabrikasıyla zamanında ve sorunsuz bir teslimat gerçekleştirilebilecek kapasiteye sahip bulunuyor.

Aksesuarın moda dünyasındaki önemini bilen ve modayı şekillendiren kilit noktalardan biri olduğunu düşünen Onur Tekstil, gelecekte üretim kapasitesini ve mağaza sayısını arttırarak daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedeflemektedir.